Menu

Homestyler | Architekci Zmian

O wnętrzach, trendach i życiu. Architekci Łukasz i Anna Mossmayer

Jak szewc bez butów, czyli pomysły na własne cztery kąty...

homestylerpolska

lukasz_mossmayer_homestyler_moodboard1moodboard_skandynawski_lukas_mossmayer1

Od wielu miesięcy przymierzamy się to remontu własnego mieszkania i adaptacji / nadbudowy  poddasza. Zbieramy więc inspiracje, materiały i elementy wyposażenia. To najmilszy i najprzyjemniejszy etap , bo później juz tylko gruz, kurz i ciężka praca. O tym, jak ciężko jest zaprojektować coś dla siebie wiemy już od czasu podjęcia pierwszej rozmowy na temat remontu. Miłość do wnętrz i do wyzwań, jakże porywcza daje się poskromić, nie tylko budżetem, ale i rozmowami o pomysłach, potrzebach i świadomości naszych osobistych przestrzeni. Trzymajcie kciuki. 

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • mstawska

    Będę trzymać kciuki! :) Jeśli szukasz inspiracji, zajrzyj na pcg.pl/kuchnia-otwarta-na-salon-5-pomyslow-na-aranzacje/ . My ostatnio postanowiliśmy zrobić remont i połączyć salon z kuchnią. Jest to świetne rozwiązanie, bo kiedy przychodzą goście, to nie muszę ich zostawiać i wychodzić do kuchni, tylko mogę cały czas z nimi rozmawiać :) Oczywiście, są też wady takie rozwiązania, ale ogólnie - DUŻY plus!

  • kajapolus

    Zdecydowanie planowanie to najlepszy etap :) No i etap końcowy, kiedy widzimy już efekty ciężkiej pracy. Sama ostatnio przeżywałam remont kuchni. Na homebooku jest mnóstwo inspiracji. Ja akurat zrobiłam ją bardzo klasyczną- całą w bieli. Przy okazji mogę zaproponować niezłe baterie kuchenne z In360.

© Homestyler | Architekci Zmian
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci